Hutní materiál Jindřichův Hradec

Přidáno 13. 05. 2015

Hutní materiál Jindřichův Hradec

Sháníte hutní materiál v okolí Jindřichova Hradce? Potom neváhejte navštívit náš sklad, ve kterém naleznete opravdu široký sortiment hutního materiálu a výrobků.

Široký sortiment hutního materiálu a hutních výrobků naleznete v našem vlastním skladu v Jindřichově Hradci. Skladová plocha cca 1100 m2, a navíc venkovní prostory, dokázaly pojmout různé druhy hutního materiálu od tuzemských i zahraničních výrobců v opravdu velkém množství. 


Nabízíme Vám na prodej hutní materiál včetně úprav. Dle Vašeho přání dělíme materiál na požadované délky pálením, rozbrušovací či pásovou pilou a to ve lhůtě, na které se domluvíme. Menší zakázky však dokážeme vyhotovit i na počkání. 


Trubky, plechy, ocelové profily, tažná ocel, pletivo a mnohem více u nás kupují zákazníci z oboru stavebnictví, strojírenství i zámečnictví a my každému z nich věnujeme individuální přístup. Dokážeme Vám pomoci a odborně poradit na základě našich mnohaletých zkušeností, zároveň pro Vás dodáváme výrobky jen té nejvyšší kvality.


Kontaktujte nás pro více informací nebo osobně navštivte náš sklad materiálu v Jindřichově Hradci a vyberte si z široké nabídky kvalitní hutní materiál za výhodné ceny.