Sháníte profesionální stavební práce v Jindřichově Hradci?

Přidáno 06. 03. 2015

Sháníte profesionální stavební práce v Jindřichově Hradci?

Ať už poptáváte kompletní stavební činnost pro výstavbu Vašeho nového domu či jiné budovy nebo stavby anebo potřebujete provést menší úpravy a zrekonstruovat Vaše bydlení, nabídneme Vám služby té nejvyšší kvality.

Kompletní stavební práce v Jindřichově Hradci a okolí Vám zajistí naše firma Staviservis, s.r.o. Ať už poptáváte kompletní stavební činnost pro stavbu Vašeho nového domu či jiné budovy nebo stavby nebo potřebujete provést menší úpravy a zrekonstruovat Vaše bydlení, nabídneme Vám služby té nejvyšší kvality. 

Z dlouholetých zkušeností v oboru moc dobře víme, že stavební práce je někdy náročné sladit dohromady. Díky široké oblasti námi nabízených služeb Vám můžeme zajistit rychlý a hladký průběh od začátku stavby až po konečné úpravy. Dokážeme si obstarat i dopravit veškerý potřebný materiál, stroje i nářadí. V oblastech, které nerealizujeme přímo naší firmou, dbáme na výběr pouze ověřených dodavatelů a řemeslníků, u kterých jsme si jisti kvalitou, přesností i dodržováním stanovených termínů. Za léta praxe jsme si již vybudovali pevné a kvalitní partnerství s dodavatelskými firmami. 

Novostavby, rekonstrukce bytů a domů, chalup, penzionů či hotelů a dalších podnikatelských či zemědělských budov, výstavby telekomunikací, vodovodů, kanalizací či fotovoltaické elektrárny, to vše a ještě mnohem více zahrnují naše stavební práce. Vždy klademe důraz na co nejvyšší kvalitu, dodržování stanovených lhůt a především příznivou cenu pro naše zákazníky. Spokojený a věrný zákazník je pro nás tou největší odměnou. V naší firmě zaměstnáváme pouze spolehlivé profesionály, kteří mají dlouhodobé zkušenosti a potřebnou kvalifikaci ve svém oboru.

Sháníte-li stavební práce v okresu Jindřichův Hradec a okolí, neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se, až Vás budeme moci sami přesvědčit o našich přednostech a kvalitách.