Vybíráte obklady a dlažby?

Přidáno 17. 03. 2015

Vybíráte obklady a dlažby?

Přemýšlíte, jaké obklady a dlažby do své koupelny, kuchyně či dokonce k venkovnímu použití vybrat a nevíte si rady? Máme pro Vás pár rychlých tipů. Stavební keramika Jindřichův Hradec.

Stavební keramika

V našem vlastním skladu v Jindřichově Hradci Vám nabízíme stavební keramiku v široké škále barev, materiálů i tvarů. Přemýšlíte, jaké obklady a dlažby do své koupelny, kuchyně či dokonce k venkovnímu použití vybrat a nevíte si rady? Keramický obklad nebo dlažbu? A jaké jsou výhody keramické dlažby? Máme pro Vás pár rychlých tipů. 

Stavební keramika je výborným stavebním materiálem, který je nejen tradiční, ale má také skvělé vlastnosti a proto se Vám investice vyplatí. V první řadě kvalitní obklady a dlažba potěší ženy hospodyňky, které budou moci vyvíjet menší námahu při úklidu. Zároveň jsou odolné a nabízí tedy dlouhou životnost. Předností je samozřejmě také nehořlavost a všeobecně vysoká odolnost proti teplotním výkyvům. 

orez.jpg

V našem širokém sortimentu stavebních obkladů a dlažeb, který nabízíme v Jindřichově Hradci, naleznete nespočetný výběr nejrůznějších materiálů, vzorů i velikostí a tvarů stavební keramiky. Proto je třeba si nejdříve ujasnit, kam je materiál určen a co od něho očekáváte. Nabízíme keramické obklady a dlažbu do interiéru i exteriéru. Možnosti použití se liší dle vlastností výrobních materiálů. Venkovní keramická dlažba a obklady musí splňovat určité předpoklady, jako je mrazuvzdornost či nenasákavost. Dlažby a obklady do interiéru, a to především do koupelen, a také v okolí bazénů, musí být protiskluzové. 

Co se týče vzorů, nebojte se experimentů, ale raději si vše dvakrát promyslete. Tmavé a výrazné vzory jsou vhodnější do větších prostor. Do menších místností se hodí spíše světlejší a jemnější barvy. V naší široké nabídce si můžete zvolit nejen rustikální, ale i moderní kousky, a proto nás neváhejte navšívit a vybrat si dle Vašeho vkusu. Nebudete-li si vědět rady, určitě se obraťte na naše zaměstnance, kteří Vám ochotně poradí nejen s výběrem barevného provedení, ale také s druhem dlažby či obkladů a množstvím potřebného materiálu. Nezapomeňte, že je vždy důležité mít raději rezervu, než abyste během práce zjistili, že stavební keramiky nemáte dostatek. 

Budeme se na Vás těšit v našich prostorách v Jindřichově Hradci, kde Vám nabízíme nejen vysokou kvalitu prodávaného materiálu, ale také odborné poradenství a profesionální přístup.