Výroba schodiště

Přidáno 12. 11. 2015

Výroba schodiště

Stavíte či rekonstruujete dům a potřebujete vyřešit otázku schodů, které by měly být účelné, ale zároveň moderní a stylové? Pak uvažujte o ocelovém schodišti. Ocelová schodiště mají totiž spoustu předností, které uvítáte při jakékoliv stavbě.

Ocel je moderní materiál s mnohostranným využitím. Ocelové produkty jsou charakteristické dlouhou životností, snadno se montují, dobře vypadají a především jejich údržba je takřka bezproblémová. Při volbě ocelové konstrukce tak oceníte především její praktickou variabilitu, ale pozadu nezůstane ani estetická funkce schodiště. Vybrat si můžete z opravdu širokého a téměř neomezeného množství řešení, zajímavé jsou i kombinace s jinými materiály, jako je například dřevo nebo sklo.

 

Schodiště Vám vyrobíme na míru dle Vašich přání a požadavků. Zhotovíme tvar i detaily schodů tak, aby tvořily dominantu prostoru a zároveň splňovaly ČSN. Provádíme jak zaměření prostor a následnou projekci, tak výrobu ocelového schodiště včetně jeho povrchové úpravy dle Vašeho přání a následně zajistíme také montáž schodiště přímo na místě.

 

schody-01.jpg


S výrobou ocelových schodišť máme již dlouholeté zkušenosti. Naši zaměstnanci jsou vysoce kvalifikovaní a ochotní Vám s čímkoliv poradit či odpovědět na jakýkoliv dotaz týkající se volby a výroby ocelového schodiště. Zaručujeme Vám vysokou kvalitu a pečlivě provedenou práci. Pokud toužíte po kvalitně řešeném a moderním schodišti, které bude navíc za příznivou cenu, neváhejte se na nás obrátit či navštívit naši prodejnu.