Zemní a demoliční práce Jindřichův Hradec

Přidáno 16. 04. 2015

Zemní a demoliční práce Jindřichův Hradec

Provádíme zemní a výkopové práce na vysoké úrovni díky zkušenostem, kvalifikovaným zaměstnancům i kvalitnímu a výkonnému vybavení. Čtěte dále.

Firma Staviservis má za léta své praxe široké zkušenosti v oboru stavebnictví. Provádíme zemní a výkopové práce na vysoké úrovni díky zkušenostem, kvalifikovaným zaměstnancům i kvalitnímu a výkonnému vybavení, strojům a nákladním automobilům z vlastního strojového a vozového parku.

Neváhejte se na nás proto obrátit, sháníte-li kvalitní, zodpovědnou a spolehlivou firmu na zemní, výkopové či demoliční práce v Jindřichově Hradci a okolí. Běžně provádíme činnosti jako jsou výkopy základů, demolice budov, úprava terénu, výstavby cest a komunikací a další. Praktickým doplňkem k těmto činnostem je poskytování autodopravy vlastním vozovým parkem. Naše nákladní automobily mohou přepravovat nadměrné náklady, sypké materiály či beton a mohou být tak opravdu nápomocné při odvozu stavebních sutin a zeminy.

Zvolíte-li si naši firmu, můžete si být jisti, že práci provedeme rychle a na nejvyšší možné úrovni. Demoliční práce a výkopové práce vykonávají pouze naši proškolení pracovníci, a vždy klademe důraz na otázku bezpečnosti i ochranu životního prostředí. 
Neváhejte nás kontaktovat s Vašimi požadavky, kterým se budeme snažit co nejlépe vyhovět.